Prometheus Nedvijimost. Kod nedvijimosti: 2336
Jednosoban stan u odličnom stanju u novoj zgradi klinike Moj Lab u Budvi!
600.00 €
Opis
Jednosoban stan u odličnom stanju u novoj zgradi klinike Moj Lab u Budvi! Površine 45 m2 sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i balkona. Namješten sa kućanskim aparatima, u dnevnom boravku se nalazi trosjed na razvlačenje, parket, spušteni strop sa rasvjetom Nalazi se u Budvi, pored autobuske stanice u novogradnji, nalazi se ambulanta Moj Lab, banka, kafić, preko puta pijace i zdravstvena zgrada. 600€+600€+600€ depozit
Podobne nekretnina
Izdaje se jednosoban stan u Budvi kod Starog grada!
Izdaje se jednosoban stan u centru Budve, 5-7 minuta hoda od Starog grada sa sopstvenim zelenim dvorištem.Na površini od 48 m2 nalazi se dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba i kupatilo. Ima svoje dvorište!Uprkos činjenici da se stan nalazi u strogom centru grada, mjesto je vrlo tiho i mirno. Stan je namješten, opremljen svim potrebnim kućanskim aparatima, čist, svijetao, vrlo komforan stan.Odlična opcija za malu porodicu. Cijena 650 eura plus plaćanje komunalnih računa.Uslovi plaćanja - plaćanje za prva, poslednja 2 meseca i depozit u visini mesečne kirije.
Kvadratura
Soba
Kupatilo
Izdaje se jednosoban stan u Budvi sa sopstvenim dvorištem na godinu dana!
Izdaje se jednosoban stan sa sopstvenim dvorištem na godinu dana u Budvi! Površina stana je oko 50 m2, koja obuhvata dnevni boravak, spavaću sobu, kuhinju, kupatilo, hodnik i malu ostavu. Stan je namješten i opremljen svom potrebnom opremom. Nalazi se u prizemlju, ima poseban ulaz sa svojim dvorištem. Komforan i udoban stan za manju porodicu. Rozino area. Opština, prodavnice, kafići su na pješačkoj udaljenosti. Cijena - 550 eura i plaćanje po računima. Uslovi plaćanja - prvi, poslednji meseci i depozit.
Kvadratura
Soba
Kupatilo
Godišnji najam 1-sobnog stana u Budvi!
1-soban stan u Budvi, naselje Rozino na 1 godinu! 650€ + usluge Površine od 50 m2 sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i balkona. Namješten, sa kućanskim aparatima, čist, svijetao, veliki krevet u spavaćoj sobi. Plaćanje za prvi mjesec, zadnja 2 i depozit.
Kvadratura
Soba
Kupatilo














